Praktické informace

Nové provozní podmínky od 11.5. 2020

 

Můžete se začít rezervovat na lekce. Jak se přihlásit je popsáno pod rozvrhem a v aktualitách. Kapacita míst v sále je omezena. Rezervace si prosím dělejte jen když opravdu víte, že na lekci přijdete. V sále jsme označili místa kde umístit podložku tak, aby byl zachován min. 2metrový rozestup osob mezi sebou. Doporučujeme si přinést vlastní podložku, nebo bude možnost zakoupit si novou. Budeme zatím cvičit bez pomůcek, proto jestli rádi používáte bloky, popruhy,aj. musíte si vzít vlastní. Stejně tak se to týká dek – kdo potřebujete, vezměte si vlastní deku prosím sebou.

 

Do studia přicházejte převlečeni na cvičení – šatny a sprchy zůstanou zavřené, nebude kam uložit věci. Před vstupem do studia bude umístěn stojan na odložení bund. Drobné osobní věci můžete vzít s sebou do studia a uložit pouze na parapet.

 

Toalety použít můžete.

 

Při příchodu pohybu u recepce ještě roušky mít budeme. Na podložce a při cvičení ji odložíme.

 

Dodržujte prosím i nadále 2 metrové rozestupy. U recepce budou k dispozici desinfekce na ruce – použijte prosím při příchodu do studia i po odchodu ze sálu.

 

Na lekce přicházejte, jen pokud se cítíte 100% zdraví.

 

Abychom pohyb u recepce urychlili, v průběhu příštího týdne začneme využívat bezkontaktní platby přes platební terminál. Termín dáme včas vědět.

Aktualizováno 12.5. 2020

 

 

Co si vzít s sebou

Pohodlné oblečení: legíny, tepláky, delší triko, top, v chladnějším období nebo pro citlivé osoby mikinu, ponožky, na závěrečnou relaxaci. Cvičí se naboso! Součástí studia jsou dámské i pánské šatny, kde si obuv a oblečení můžete odložit do uzamykatelných šatních skříněk. K dispozici jsou také sprchy a WC.

 

Doporučení před lekcí

Před jógovou lekcí se nedoporučuje jíst (větší jídlo nejpozději 2 hodiny předem) ani pít větší množství tekutin bezprostředně před cvičením. Vodu můžete doplnit po lekci, doporučujeme vzít si s sebou. Přijďte dostatečně předem, abyste si v klidu mohli prohlédnout prostory vybrat a nachystat si místo i pomůcky. Pokud jdete na jógu poprvé, oznamte to prosím lektorovi, případně nezapomeňte zmínit svá zdravotní omezení.

 

Vybavení studia

Studio je vybaveno pomůckami, které jsou běžně třeba (jógové podložky, deky, bloky, popruhy, bolstry) v dostatečném množství, takže s sebou nemusíte mít kromě oblečení vůbec nic a vše si zapůjčit přímo na místě. Podlaha je speciálně určená na cvičení jógy a pilates.

 

Platby

Platby jsou možné pouze v hotovosti na recepci Zenergy jóga studia před lekcí. Po zaplacení částky za lekci nebo předplatné (permanentku) vystavíme na vyžádání doklad. Doklady za platby zpětně nevystavujeme.

 

Jak se k nám dostanete

Studio sídlí v budově oční kliniky Gemini, Pančava 360, Zlín Příluky. Příjezd k budově je seshora z ulice Pančava. Zaparkovat můžete kdekoliv na místech „pro pacienty“. Pro vstup do budovy slouží pouze jeden, hlavní vchod přes lávku. Studio se nachází ve 2. patře, za recepcí Gemini doleva o jedno patro níže. Pokud se k nám chystáte MHD: trolejbusová linka č.1, 11 a 12, zastávka Pančava-Gemini, cca 100 m od budovy. Recepce Zenergy jóga studia je otevřena vždy 20 minut před začátkem lekce.

 

Kontaktní informace

Adresa : Jóga studio Zenergy
Gemini oční centrum, a.s.
Pančava 360
760 01 Zlín

Studio se nachází v 2.patře budovy
Provozní doby studia: dle rozpisu lekcí.
Otevřeno vždy 20 minut před začátkem lekce.
tel: 777 001 922 ( po-pá: 9.00 – 18.00)
hetmerova.p@gmail.com
www.zenergyjoga.cz
Bankovní spojení: 27-1908420237/0100 (Komerční banka)
Provozovatel: Petra Hetmerová, Kotěrova 905, Zlín 76001, IČ: 62867644