17. 05. 2021

Návštěva studia a rezervace na lekce

Vstup je možný bez omezení. Nadále nejsou třeba žádná potvrzení. 

 

  • Maximální počet osob na lekci z důvodu komfortu pro Vás je omezen. Proto doporučujeme rezervaci. Jednoduše přes rezervační kalendář/ rozpis lekcí. Lze platit online nebo z předplatného (permanentky). Pokud lekce bude z nějakého důvodu zrušena, platba Vám bude vrácena. Taktéž, když se nejpozději 2 hodiny předem z lekce odhlásíte a umožníte tak vstup na lekci čekajícím. Vše jednoduše na jedno kliknutí přes potvrzovací email.
  • Můžete přijít i bez rezervace, ale podívejte se před příchodem, zda lekce nebyla zrušena nebo není obsazeno. Stává se tak nejpozděi 1 hodinu před začátkem lekce v případě, že není na lekci nikdo přihlášen.
  • Aby bylo vše pro Vás rychlejší, můžete si zakoupit permanentku on-line ( nad rozvrhem vpravo nahoře „permanentka“). Vyberete si druh permanentky a zaplatíte přes platební bránu.  Automaticky se Vám načte a systém při rezervaci lekce nebo jejím ohlášení plynule odečítá nebo vrací příslušou částku. Nemusíte se tak už o nic starat a nic sebou nosit. Zároveň při jakékoliv změně jste včas informováni prostřednictvím emailu nebo sms zprávy.
  • Pro pohyb v budově i zázemí studia platí aktuální povinnost ochrany úst a nosu.
  • Podložky a ostatní pomůcky jsou k dispozici k zapůjčení.

 

Moc moc se na Vás těšíme. Pokud nechcete přijít o žádné informace, sledujte nás na FB nebo tady na webu.

 

Petra Hetmerová