8. 10. 2020

Vysíláme on-line!

Hatha jóga s Petrou Hetmerovou

Pátek 23.10

18.00 – 19.00  

Na online lekci se můžete přihlásit přes rezervační systém v rozvrhu. Kliknete na název lekce, dáte přihlásit a je to. Pokud se přihlašujete poprvé musíte zadat svůj email. Přihlásit na lekci se můžete nejpozději 15 minut předem. Odhlásit nejpozději 1 hodinu předem.

Platba za lekci je možná pouze online. Tuto možnost uvidíte při přihlašování.

Pokud máte navedenou elektronickou permanetku, můžeme vám ji převést na kredity, kterými pak můžete online lekce platit. V tomto případě nás kontaktujte na hetmerova.p@gmail.com.

Pro vysílání potřebujete aplikaci ZOOM a zaregistrovat se. Můžete si také stáhnout v App Store nebo Google Play . Obojí je zdarma.

10 minut před začátkem lekce vám přijde email s přihlašovacím linkem. Kliknete na něj a budete automaticky přepojeni do “ čekárny“ studia, kde chviličku vyčkejte na potvrzení připojení lektorem. Pokud nechcete být vidět/slyšet, vypněte si kameru/ mikrofon. Pokud chcete lektora pozdravit, případně se na něco zeptat, nechte si mikrofon zapnutý. Když se nebudete moci lekce v daném zúčastnit, přijde Vám po skončení vysílání záznam, který můžete shlédnout následujících 48 hodin. Tak o nic nepřijdete. 🙂

V případě, že se nebudete moci připojit, kontaktujte nás. Po skončení lekce se s vámi spojíme, poradíme pro příště a pošleme záznam z vysílání.

V případě technického výpadku na naší straně vám bude platba za lekci vrácena.

Těšíme se na viděnou!

Kdybyste měli jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Pro aktuální informace nás sledujte na FB!