8. 10. 2020

Vysíláme ŽIVĚ!

Povinnost nosit během cvičení roušku se nám jeví proti smyslu jógy. Proto zůstáváme nadále vysílat Živě ze studia. Věřím, že brzy povolí cvičit bez roušek a opět se na sebe budem moci usmát.

Krásný adventní čas

 

Aktuální rozvrh na tento týden najdete v kalendáři/ rozpisu lekcí. 

 

Cena online lekce: 100,- ( platba při přihlášení na lekci)

Na online lekci se můžete přihlásit přes rezervační systém v rozvrhu. Kliknete na název lekce, dáte přihlásit a je to. Pokud se přihlašujete poprvé musíte zadat svůj email. Přihlásit na lekci se můžete nejpozději 15 minut předem. Odhlásit nejpozději 1 hodinu předem.

Platba za lekci je možná pouze online. Tuto možnost uvidíte při přihlašování.

Pokud máte navedenou elektronickou permanetku, můžeme vám ji převést na kredity, kterými pak můžete online lekce platit. V tomto případě nás kontaktujte na hetmerova.p@gmail.com.

Pokud máte platnou “ papírovou“ permanentku a rádi byste ji využili na online lekce, vyfoťte ji a pošlete na hetmerova.p@gmail.com. Převedeme Vám permenetku taktéž na kredity, z kterých můžete čerpat na online lekce. A zůstane Vám i pokud je nevyužijete plně, až se zase vrátíme do studia.

Pro vysílání potřebujete aplikaci ZOOM a zaregistrovat se. Můžete si také stáhnout v App Store nebo Google Play . Obojí je zdarma.

10 minut před začátkem lekce vám přijde email s přihlašovacím linkem. Kliknete na něj a budete automaticky přepojeni do “ čekárny“ studia, kde chviličku vyčkejte na potvrzení připojení lektorem. Pokud nechcete být vidět/slyšet, vypněte si kameru/ mikrofon. Pokud chcete lektora pozdravit, případně se na něco zeptat, nechte si mikrofon zapnutý. Když se nebudete moci lekce v daném čase zúčastnit, přijde Vám po skončení vysílání záznam, který můžete shlédnout následujících 48 hodin. Tak o nic nepřijdete. 🙂

V případě, že se nebudete moci připojit, kontaktujte nás. Po skončení lekce se s vámi spojíme, poradíme pro příště a pošleme záznam z vysílání.

V případě technického výpadku na naší straně vám bude platba za lekci vrácena.

TECHNICKÁ PODPORA

Abychom Vám usnadnili první kroky, které vás propojí s vašimi oblíbenými lektory – pomůžeme vám a na dálku provedeme jak postupovat, aby jste se napoprvé připojili bez problémů. S předstihem si také můžete vyzkoušet jak to funguje. Ať si ušetříte minuty napětí, volejte 604 470 362. Technická podpora bude k dispozici v těhto dnech a časech:

PO, STŘ, PÁ : 16.00 – 18.00

Jsme tu stále pro vás.

Těšíme se na viděnou!

Kdybyste měli jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Pro aktuální informace nás sledujte na FB!