Praktické informace

Při vstupu do budovy použijte prosím roušku, nebo jinou ochranu úst a nosu. Procházíte zdravotnickým zařízením, které toto vyžaduje. Při příchodu do studia roušku již mít nemusíte. Děkujem za pochopení a spolupráci. 

Doporučení s ohledem na hygyienickou bezpečnost – přineste si vlastní podložku. Lze si zapůjčit, ale po použití je nutné ji vydensifikovat. Desinfekce je k dispozici. 

 

 

Co si vzít s sebou

Pohodlné oblečení: legíny, tepláky, delší triko, top, v chladnějším období nebo pro citlivé osoby mikinu, ponožky, na závěrečnou relaxaci. Cvičí se naboso! Součástí studia jsou dámské i pánské šatny, kde si obuv a oblečení můžete odložit do uzamykatelných šatních skříněk. K dispozici jsou také sprchy a WC.

 

Doporučení před lekcí

Před jógovou lekcí se nedoporučuje jíst (větší jídlo nejpozději 2 hodiny předem) ani pít větší množství tekutin bezprostředně před cvičením. Vodu můžete doplnit po lekci, doporučujeme vzít si s sebou. Přijďte dostatečně předem, abyste si v klidu mohli prohlédnout prostory vybrat a nachystat si místo i pomůcky. Pokud jdete na jógu poprvé, oznamte to prosím lektorovi, případně nezapomeňte zmínit svá zdravotní omezení.

 

Vybavení studia

Studio je vybaveno pomůckami, které jsou běžně třeba (jógové podložky, deky, bloky, popruhy, bolstry) v dostatečném množství, takže s sebou nemusíte mít kromě oblečení vůbec nic a vše si zapůjčit přímo na místě. Podlaha je speciálně určená na cvičení jógy a pilates.

 

Platby

Platby jsou možné v hotovosti nebo kartou na recepci Zenergy jóga studia před lekcí. Po zaplacení částky za lekci nebo předplatné (permanentku) vystavíme na vyžádání doklad. Doklady za platby zpětně nevystavujeme.

 

Jak se k nám dostanete

Studio sídlí v budově oční kliniky Gemini, Pančava 360, Zlín Příluky. Příjezd k budově je seshora z ulice Pančava. Zaparkovat můžete kdekoliv na místech „pro pacienty“. Pro vstup do budovy slouží pouze jeden, hlavní vchod přes lávku. Studio se nachází ve 2. patře, za recepcí Gemini doleva o jedno patro níže. Pokud se k nám chystáte MHD: trolejbusová linka č.1, 11 a 12, zastávka Pančava-Gemini, cca 100 m od budovy. Recepce Zenergy jóga studia je otevřena vždy 20 minut před začátkem lekce.

 

Kontaktní informace

Adresa : Jóga studio Zenergy
Gemini oční centrum, a.s.
Pančava 360
760 01 Zlín

Studio se nachází v 2.patře budovy
Provozní doby studia: dle rozpisu lekcí.
Otevřeno vždy 20 minut před začátkem lekce.
tel: 777 001 922 ( po-pá: 9.00 – 18.00)
hetmerova.p@gmail.com
www.zenergyjoga.cz
Bankovní spojení: 293182900/0300 (ČSOB)
Provozovatel: Petra Hetmerová, Kotěrova 905, Zlín 76001, IČ: 62867644